Comments: 7
 • #7

  Viktorija Logvinenko (Wednesday, 03 December 2014 19:25)

  Dobrij vecher!

  Mi s muwem xotim rashiritj nashu semju i ochenj xotim vernogo druga, shokoladnogo retrivera. Skawite estj li wenki ili nado wdatj vesni?

 • #6

  Dita (Monday, 01 September 2014 23:12)

  Paldies Lauminjaam par jaukajaam un miiljajaam rupeem par muusu Django. Uz Lauminjaam atvedaam savu miiluli atvaljinajuma no anglijas un esam pateicigi par sirsnigo uznemsanu un noderigu padomu sniegsanu. Visiem, kas velas doties atvalinajumaa, vai vienkarsi atstat savus labaakos draugus kada uzraudziba, silti iesaku Lauminas. Jusu miilulji bus pieskatiti bez raizeem.

 • #5

  Talsinieki. (Saturday, 27 April 2013 15:43)

  Mēs no sirds pateicamies liktenim, kurš mūs saveda kopā ar brīnišķīgu cilvēku,ļoti zinošu suņu audzētāju Mārtiņu Svilpi.Paldies par mūsu pirmo mīluli melno labradoru puiku Donu Dafiju, kurš nu jau kļuvis par ļoti gudru un uzticīgu suni. Paldies arī par iedrošinājumu mūsu lēmumam iegādāties otru, gaišo labradoru puiku Pikko Pikaso. Vēlējamies ļoti atraktīvu sunīti, tad tādu mēs arī esam ieguvuši. Mūsu Pikko tiešām ir enerģisks, sportisks, atraktīvs un mazliet arī nerātns. Tā mēs esam tikuši pie ļoti mīļiem ģimenes sunīšiem. Paldies par neskaitāmajiem padomiem un konsultācijām grūtākos brīžos, kurus mums devi, lai sunīši izaugtu veselnāšanui, klausīgi un mīļi. Paldies par ieteikumu piedalīties suņu izstādēs, tur mūsu abi sunīši piedalās un gūst labus panākumus Dons Dafijs LV JCH,LV CH, Pikko Pikaso LV JCH, LT JCH. Novēlam "Laumiņām" daudz jaukus un mīļus sunīšus, bet sunīšiem gādīgus un labus saimniekus. Paldies labākajai audzētavai "Laumiņas" komandai, par prieku ko ienes mūsū dzīvē viņu audzētie lieliskie sunīši. Talsinieki.

 • #4

  Annija (Wednesday, 10 April 2013 17:45)

  Sveiki vi jums uz so laiku nedzimtu labradora kuceeni?Es loti veeletos kuciti brunaa krasa..

  Sveicieni Annija

 • #3

  Rīdzinieks (Monday, 19 March 2012 11:15)

  Pateicoties Mārtiņam esmu ticis pie vēl viena ģimenes locekļa - skaista, inteliģenta un patiesa gudra zeltainā retrīvera suņu puikas - Cukura. Paldies Mārtiņam par profesionālajiem padomiem, atsaucību un vispusīgi sniegto informāciju attiecībā uz suņa uzturēšanu, efektīvu dresūru un pareizu ēdināšanu. Lai veicas !

 • #2

  Jūrmalnieki (Sunday, 16 October 2011 10:49)

  Paldies par mūsu mīluli Laumiņas Gabby! Tā mūsu ģimenē ienesusi tik daudz prieka un jautrības. Esam pateicīgi Mārtiņam Svilpes kungam par palīdzību, konsultācijām un vērtīgiem padomiem, kā mūsu melno skaistuli pareizi barot, dresēt un rūpēties par viņas skaistumu. Visiem, kas vēlas iegādāties labradora kucēnu iesakam Laumiņas suņu audzētavu.
  No sirds sakam paldies Laumiņām! Lai Jums turpmāk izdodas!

 • #1

  Sandra & Co (Friday, 04 February 2011 23:49)

  Apsveicu ar mājas lapas izveidi!
  Gaidīšu jaunumus un vēl jaunas kucēnu bildes, šķiet, ka šeit diezgan bieži iegriezīšos. :)
  Patīk māsiņas kucēni un viņiem izvēlētie vārdiņi.
  Veiksmi turpmāk suņu audzēšanā un mājas lapas uzturēšanā! :)


  Sveicieni,
  Sandra :)